Šotimaa suures derbis läks võit Celticule


(foto: Twitter @NBFootball)

Šotimaa meistrivõistlustel mängiti pühapäeval ära hooaja esimene Glasgow derbi. Mõlemad Rangers ja Celtic läksid suurele matšile peale täiseduga. Pärast 2-0 tulemust saab võiduseeriat edasi ehitada Celtic.

Sel suvel Nõmme Kaljuga Meistrite liiga eelringis jagelenud Celtic võidutses Odsonne Edouardi ja Jonny Hayesi väravatest. Prantslane avas 32. minutil skoori ning Hayes kindlustas võidu kolmandal üleminutil. Pärast seda jäi veel Rangersi Jordan Jonesile piisavalt aega, et korjata endale punane kaart.


Kui Celtic jätkab nelja vooru järel Šotimaal ainuliidrina, siis tabeli teisest otsast leiab Madis Vihmanni koduklubi St. Johnstone'i. Eesti koondislane jäi kogu kohtumiseks vahetusmeeste pingile, kui meeskond kaotas 4. vooru mängus Kilmarnockile 0-1.


Standings provided by Sofascore LiveScore

Kommentaarid