![]() |
| (foto: Twitter @RBLeipzig_EN) |
Saksamaa Bundesligas on pärast kahte vooru viis täiseduga meeskonda. Pühapäeval ühinesid Dortmundi Borussia, Freiburgi ja Leverkuseniga RB Leipzig ja Wolfsburg.
Leipzig alistas koduväljakul Timo Werneri ja Yussuf Poulseni väravatest Frankfurdi 2-1. Külaliste ainsa värava lõi Goncalo Paciencia.
Wolfsburg käis rahulikult 3-0 üle Berliini Herthast. Wout Weghorst avas penaltipunktilt skoori juba 9. minutil ning viimistlustöö jäi viimase kümne minuti sees Josip Brekalole ja Jerome Roussillonile.
Weghorst on pärast Edin Džekot ja hooaega 2010/11 esimene Wolfsburgi mängija, kes mõlemas hooaja esimeses kahes mängus väravani jõudnud.

Kommentaarid
Postita kommentaar