![]() |
| (foto: torinofc.it) |
Serie A hooaega ebastabiilselt alustanud AC Milan on pärast viite vooru kaotanud rohkem mänge kui võitnud. Kahe võidu kõrvale tuli neljapäeval juba kolmas kaotus, kui Torinole jäädi võõrsil alla 1-2.
Milan juhtis mängu pikalt Krzysztof Piateki 18. minuti penaltist, ent asjad läksid ühe neljaminutilise perioodiga hapuks. Andrea Belotti viigistas 72. minutil ning lõi siis kohe kiirelt ka teise.
Il Toro on viimastel hooaegadel Milanile kõvasti peavalu põhjustanud, viimasest kuuest vastasseisust pole moepealinna sats mitte ühtegi võitnud.

Kommentaarid
Postita kommentaar