Hooaja esimene Baski derbi võit läks Bilbaole


(foto: elespanol.com)

Eelmisel hooajal oma naabrile Real Sociedadile mõlemad mängud kaotanud Athletic Bilbao tegi tänavuses esimeses Baski derbis vigade paranduse. Kodusel San Mamesil peetud matš võideti Inaki Williamsi ja Raul Garcia väravatest 2-0.

Kodus 12-kuulisele kaotusteta seeriale lähenev Athletic lõi mõlemad väravad ära esimese pooltunniga.


Kahte kolli nähti ka teises reedeses La Liga mängus, kui Sevilla viigistas kodus 1-1 Celta Vigoga. Julen Lopetegui hoolealused läksid hilisel hetkel, 81. minutil Franco Vasquezi väravast ette, ent Celta jaoks oli siiski jäänud piisavalt palju aega viigistamiseks. Sellega sai 84. minutil hakkama Denis Suarez.


Mullu Real Madridi juures hävinud Lopetegui on Sevillast kolme mänguga välja pigistanud seitse punkti ja seda vaatamata sellele, et suvel liitus klubiga üle kümne uue mängija.

Kommentaarid